Ohlasy

Děkuju

Olča Kr. | 02.06.2014

Pane Brácha,moc Vám děkuji za Vaší trpělivost a za to,že jste mi umožnil chodit na PC-kurz.Díky Vám se mi povedlo trochu zvednout sebevědomí.mějte se krásně a nashle.

Poděkování

František Chvátal | 01.06.2014

Chtěl bych poděkovat panu Bráchovi, za jeho odborný a srozumetelný projev. Vždy, když byla potřeba, tak s trpělivostí a zájmem se pan Brácha věnoval slabším a na veškeré dotazy odpovídal a vysvětloval s elegancí Pana Lektora. Takových lidí je málo, a proto si ho nesmírně vážím. Touto cestou mu chci poděkovat a popřát mnoho pracovních i osobních úspěchů. Děkuji Chvátal Fr.

Díky Pane Brácho

David Haidinger | 31.05.2014

Když jsem se rozhodl jít do Červeného Dvora, chtěl jsem především znovu najít sám sebe.Právě díky lidem jako je Pan Brácha a vůbec team Attaveny se mi daří nejen poskládat ze sebe zase člověka, který ví co chce a kam jde, ale dokonce se mi daří i růst. :) DÍKY PANE BRÁCHO

Díky

Daniel V. | 19.04.2014

V Červeném Dvoře jsem absolvoval skoro všechny kurzy co Attavena nabízí a jsem nad míru spokojen. Lektor pan Brácha tam odvádí skvělou práci. Všem doporučuji

Moc díky

Honza Stejskal | 10.04.2014

Musím smeknout před panem Bráchou a jeho schopnostem lektora.
Byl jsem v Červeném Dvoře na většině kurzů a všem doporučuji.

Díky !

Viktor V. | 04.11.2013

Děkuji panu Bráchovi a všem milým a příjemným lidem z Attaveny, kteří se podílí na projektu Vozataj. Absolvoval jsem kurz ORIENTACE NA TRHU PRÁCE, teď chodím na VIRTUÁLNÍ FIRMU. Oba dva ty kurzy mají smysl a všem je mohu doporučit.

Přidat nový příspěvek